ponúkame vám
IT SLUŽBY, INTERNET

Garantujeme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov, serverov a sietí.

Výstavba dátových sietí
Optické, metalické, bezdrátové siete

Navrhneme a vybudujeme digitálnu sieť vašej spoločnosti. Naša spoločnost už viac ako 25 rokov pôsobí na trhu a preto ovláda širokú škálu technológíí na stavbu optických, metalických a rádiových sietí. Máme potrebné zariadenia a know-how na vyriešenie akejkoľvek špeciálnej požiadavky zákazníka. Kompletne dodáme a nainštalujeme a nastavíme vašu sieťovú infraštruktúru, od kabeláže, aktívne prky, servre, záložného napájania až po dohľadový systém siete.

Správa sietí a serverov
LAN / WAN / WiFi / VPN siete

Dohľad nad sieťou a jej bezpečnosťou. Zabezpečíme pre vás spoľahlivý, bezporuchový a efektívny chod celého IT systému používaného vo vašej spoločnosti. Ovládame prostriedky na monitorovanie prevádzky vašej prenosovej siete, servrov a management pripojených sieťových zariadení.

Kamerové systémy
Web/IP kamery/Security

Projektovanie, dodávka a montáž kamerových systémov na mieru zákazníkovi. Realizácie projektov, budovanie kamerových monitorovacích systémov na mieru. Nahrávanie a analaýza obrazu, je neoceniteľným pomocníkom ako pre zaistenie bezpečnosti objektov, tak pre samotné sledovanie ich prevádzky.

Telekomunikačné služby
Dátové prepojenia a siete, VoIP

Ponúkame obojstranný prenos informácií v pomocou digitálnych prenosových okruhov na báze ethernetu. Zriadime pre vás virtuálnu sieť do vašich pobočiek pomocou transparentného L2 tunelu (VLAN / 802.Q), alebo prenájmom vyhradenej metalickej či optickej infraštruktúry, alebo rádioreléových spojov.

Predaj a servis PC
Kvalitné PC na mieru

Naša spoločnosť Vám ponúka široký sortiment hardvéru: servrov, PC, notebookov a doplnkov, softvéru, skladanie zostáv podľa vašich predstáv a požiadaviek, a následný servis. Zabezpečíme poradenstvo, doručenie, inštaláciu a servisnú podporu.

Internetové pripojenie
CityNet - Neobmedzený internet

Pripojenie na internet pre domácnosť alebo spoločnosti je u nás dátovo aj časovo neobmedzené. Poskytujeme férové pripojenie vašej domácnosti alebo firmy na internet bez akejkoľvek viazanosti cez rôzne technológie, podľa vašich nárokov. (Ak si chcet si doma vychutnať modernú digitálnu televíziu za výbornú cenu, obraťte sa na nás.)

ABY VAŠE IT SYSTÉMY BOLI STABILNÉ, DOSTUPNÉ A BEZPEČNÉ DO TAKEJ MIERY,
ABY STE SA MOHLI SÚSTREDIŤ IBA NA VAŠE PODNIKANIE.
KONTAKTUJTE NÁS

info@salamon.sk

Partizánska 18, 92701 Šaľa. Slovakia

Neváhajte
KONTAKTUJTE NÁS

mobil: +421-905-707888 fax: +421-31-7707064